Gemici Resonans - Biga / Çanakkale

Gemici Resonans - Biga / Çanakkale

QUiTT biorezonans

QUiTT, Morell tipi biorezonans yöntemini günümüz yüksek teknolojisiyle sunan bir biorezonans cihazıdır.NEO.Clinics markası için özel olarak Almanya'da üretilen QUiTT,yüksek biorezonans teknolojisini ve biorezonansın bağımlılıklar-kilo verme ekseninde kullanımıyla ve "pratik" kullanımı ile ilgiliGemici Resonans'de 2005 yılından beri edinilmiş tecrübeyi içerisinde barındırır.QUiTT, klasik biorezonansın, özelliklebağımlılıklar-kilo verme ve alerjiler konusunda özelleşmişve kolay kullanımıyla açık ara öne geçen son halidir...

Quitt
Quitt
Quitt

QUiTT, “Rezonans” için vücuttan (endojen biorezonans) veya biyoaktif maddelerden (exojen biorezonans) alınan frekansı, farklı parametrelerle ama aynı anda kullanır; bilgisayar programının esnekliği, şimdiye kadar yapılamamış birçok şeyin yapılabilmesini mümkün kılar ve frekans aralığı, eski tip biorezonans cihazlarından açık ara öndedir. QUiTT cihazı,kendisini kalibre edebilirveterapiler sırasında frekanslarda olmaması gereken bir değişiklik olduğunda bunu algılar ve de kendisini kapatır.Sadece bu iki özelliği bile, QUiTT cihazının, biorezonansı getirdiği noktayı açıklamaya yeterlidir. Ancak, asıl fark, biorezonans terapilerinin nasıl bir software ile kullanıldığıdır. QUiTT yazılımı, 2005 yılından bu yana bütün tecrübemizi içerisinde barındırır, sadece bize özeldir ve etkinliği, şimdiye kadar farklı cihazları kullanarak geldiğimiz noktadan çok daha ileri durumdadır.Biorezonansın kurallarını yeniden yazdığımızıbundan dolayı söylüyoruz.

Biz kimiz? Neden QUiTT?

Rezonans terapileri konusunda 2006 yılında çıktığımız yolda, "biorezonans" adına birçok ilke imza attık. Bizim tarafımızdan yaratılan "ezber bozan" biorezonans yazılımları ile sigara bırakma konusunda şimdiye kadar ulaşılamamış etkinlik düzeylerine ulaştık.2016 yılı ortalarına kadar (sadece Gemici Resonans bünyesinde) 12.000 civarı kişi, sigarayı bıraktı, alkolü bıraktı ya da bağımlılık düzeyinde düşkün olduğu gıdaları veya kahve, kola gibi kötü alışkanlıkları bıraktı.Bizim tarafımızdan oluşturulan biorezonans yazılımları, bütün Türkiye'de tahminen 200.000 civarı kişiye, bağımlılıklarından kurtulma konusunda yardımcı oldu.

2013 yılında, cihazların teknik yetersizliklerinin, yapılabilecekleri sınırladığı bilinci ile bizim tercih ettiğimiz şekilde çalışan biorezonans cihazlarının arayışına girdik ve bu çabamız, sonunda meyvesini verdi. 2014 yılında, şimdiye kadar edindiğimiz bütün tecrübeyi, biorezonans cihazları konusunda 20 yılı aşkın deneyimi olan Alman Holimed firmasıyla birleştirdik. Şimdiye kadar ulaştığımız başarılardan çok daha fazlasının mümkün olduğunu gösteren QUiTT, işte bu şekilde ortaya çıktı.

QUiTT, 2015 yılından beri, özelliklebağımlılıklar ve alerjiler üzerine eğilen, yüksek teknolojisi ve kullanım kolaylığı ile öne çıkan,Alman teknolojisi ile Gemici Resonans tecrübesinin birleşimi olarak doğanve dünyayı hedefleyen yeni bir biorezonans cihazı,biorezonansın son hali...

Hangi konular?

QUiTT için çarpıcı konular:Bağımlılıklar(sigara, alkol, esrar, kahve, kola gibi maddesel bağımlılıklar) +kilo vermek(karbonhidratlar üzerinden yapılan frekans silmeleri - iştahı kapatmak +metabolizmayı hızlandırmak- bu konu, QUiTT'in en güçlü olduğu alandır, diyebiliriz) +alerjiler(alerjiler ve her türlü alerji kökenli rahatsızlık ve vücudun toksiklerden temizlenmesi, yani detoks) +ağrı(kas-iskelet sistemi ve romatizma, migren vb. diğer ağrılar) +ruhsal/psikolojik problemler(Bach çiçekleri) ve hastalıklara yönelik“detoks”kapsamında yapılan terapiler ya dahomeopatiden destek alınarak açıklanabilecek iyileşme olasılığı.

QUiTT terapilerinin özelliği, nispeten sınırlı bir endikasyon alanında“HIZLI”ve“GÜÇLÜ”bir etkinlik yaratması. Biorezonans konusunda 10 yılı aşan geçmişimizle ve bu 10 yıl içerisinde Türkiye'ye sunduğumuz farklı teknolojiler ve biorezonans için kendimize özgü yarattığımız kullanım şekilleri ile çok net olarak söyleyebiliyoruz:QUiTT, bizi, şimdiye kadar yapabildiklerimizin bir gömlek üstüne taşımış durumda.Bizim için-NEO.Clinics olarak bizim istediğimiz parametreleri kullanacak şekildebize özel üretiliyor.Şu anda piyasada bulunanen yüksek teknolojili “klasik” biorezonans sistemiolduğunu ısrarla söylüyoruz.

ÖNEMLİ NOT:Bu sitedeki bütün yazılar, Gemici Resonans'ın kurucusu Uzm. Dr. Sezgin GEMİCİ tarafından oluşturulmuştur. İzinsiz alıntı yapılması, açık olarak suç teşkil etmektedir. Bu sitede bahsedilen REZONANS TERAPİLERİ ya da biorezonans ile ilgili açıklamalar, hastalık tanımları ve vücudun enerji sistemiyle ilgili verilen bilgiler, dünyada yayılmakta olan bir entegratif/holistik (tamamlayıcı/bütünsel) sağlık akımının yansımalarıdır. Ancak, bu sayfalarda anlatılanlar; klasik tıbbi yöntemler, tıbbi tedaviler ya da tedavi önerileri değildir. Bu sayfaları okuyan herkesin, bu sayfada yazılanların tıbbi bilgiler olmadığını; bunun yanında Rezonans terapileri, biorezonans, ONDAMED ya da QUiTT terapi, homeopati, elektrohomeopati, renk terapileri, Bach çiçekleri ya da aile dizimlerinin de bir "TEDAVİ OLMADIĞI"nı ve "HERHANGİ BİR TEDAVİYE ALTERNATİF OLMADIĞI"nı bilmesi önemlidir. Bahsedilen yöntemler, "tamamlayıcı ve destekleyici terapiler" kapsamında algılanmalıdır.